Наша основоположна цінність:

Христоцентричність та Біблійна основа

Ми віримо, що заснування церков є Божою ініціативою і що Сам Христос будує Свою церкву. Тому авторитет Біблії має важливе значення для змісту процесів і інструментів M4. Ми віримо, що заснування церков має відбуватися під керівництвом Святого Духа через молитву, поклоніння та учнівство Ісуса Христа.

Наші основні цінності:

1

Місійність

Ми віримо, що як Бог послав Христа, так і нас послано – любити людей, ділитися з ними своїм життям і свідчити про Ісуса. Ми хочемо досягнути більше людей Євангелієм Ісуса Христа.

Світогляд Царства

Ми хочемо практикувати заснування церков у спосіб, який дозволить Богу започаткувати рух здорових церков, що помножуються та які прославляють Його й впливають на суспільство. Ми маємо світогляд Царства, тому прагнемо духовної єдності, намагаючись працювати з різними деномінаціями, організаціями та приймаємо різні моделі заснування церков.

Відносини, як основа

Ми віримо, що понад усе Бог надає пріоритет стосункам. Ми віримо, що повнота Божої мудрості захована в усьому тілі Христа – Його Церкві. Ми хочемо поводитися так, щоб високо цінувати стосунки, а також насолоджуватися процесом виконання Його роботи.

Постійне вдосконалення

Ми віримо, що робота Царства повинна виконуватися найкращим чином. Ми утримуватимемося від спокуси думати, що вже досягли запланованого. Ми вчитимемося на своїх помилках, прагнутимемо та прислухатимемося до відгуків інших, продовжуючи змінювати та покращувати спосіб служіння Богові та Його людям.