Командний процес M4

Огляд

Командний процес M4 — це дворічне навчання, яке має на меті допомогти засновнику церкви та його команді досягнути успіху в перші роки заснування церкви. Успіх означає, що наприкінці навчального процесу команда із заснування церкви буде готова створити здорову церкву, що помножується, яка прославляє Бога та впливає на суспільство. Навчання побудоване на чотирьох істинах, які випливають із Великого Доручення у Матвія 28:18-20: Господь, Місія, Примноження та Рух.

Є чотири важливі елементи, які сприяють успіху командного процесу M4: оцінювання, коучинг, фасилітація та навчання онлайн.

Оцінювання

Командний процес M4 починається з того, що засновник церкви проходить ретельний процес оцінювання. Це не оцінювання «склав/не склав», радше воно надає чесний та детальний відгук засновнику церкви про його досвід у чотирьох основних сферах: покликання, характер, хімія та компетентність.

Процес оцінювання складається з самооцінювання та оцінювального інтерв’ю, яке проводить навчена команда експертів. Наприкінці, засновнику церкви надається підсумковий звіт із ключовими зауваженнями та рекомендаціями експертів. Ці висновки можуть стати хорошою відправною точкою для коучингу.

Коучинг

M4 Коучинг — це взаємовідносини сам на сам між засновником церкви і його коучем, щоб допомогти засновнику церкви та його команді перейти звідти, де вони знаходяться, туди, де, на їхню думку, Бог хоче, щоб вони були, слідуючи за скеруванням Духа, що робитиме їх більше подібними Христу.

Роль коуча в тому, щоб виявити те, що закладено Святим Духом, і допомогти засновнику церкви та його команді бути слухняними тому, що їм говорить Бог. Прагнення коуча допомогти засновнику церкви бути максимально ефективним лідером, одночасно допомагаючи зробити проєкт заснування церкви максимально ефективним.

Фасилітація

Одним із ключових компонентів командного процесу M4 є спільнота, що збирається разом і навчається. Спільнота, що навчається, — це процес співпраці, у якому ключові люди ведуть найефективніші розмови на найважливіші теми, що призводять до бажаних результатів.

Фасилітатор — це особа, яка гарантує, що цей процес добре розпочинається, правильно проходить та завершується тим, що кожна команда має чіткий план дій щодо того, що їм робити протягом наступних 6 місяців.

Навчання онлайн

Навчальний онлайн-курс складається з приблизно 80 навчальних сесій та інтерв’ю на актуальні теми заснування церков з досвідченими засновниками церков з європейського контексту. Коли кожен учасник проходить курс, він може проаналізувати свої власні навчальні здобутки, а також те, як це можна застосувати до його реалій. Курс доповнений журналом з динамічними індивідуальними та командними вправами. В ньому є місце для запису особистих роздумів і він слугує засобом духовного формування.